Jógový víkend "Jóga cesta srdce" (28.2.-1.3.2020)

13.11.2019

Kdy: 28. 2.- 1. 3. 2020

Kde: Chalupa Ondřejovka, Vlčice

Podrobnosti: https://www.yogalokah.cz/yoga-lokah-retreat/

Abychom mohli najít opětovné spojení s hlasem vlastní duše, s vlastními vrozenými znalostmi, s vlastním potenciálem a dary, s vlastním srdcem, tak potřebujeme vytvořit prostor.
Prostor sami pro sebe.
Prostor být sami sebou.
Prostor se sebou.

Krásný víkend s námi a s vámi bude zaměřený na cestu srdce. Na objevování vnitřního učitele, vnitřního kompasu a inspirace.

S připravenými praxemi budeme odhalovat naše stíny a navracet se zpět ke zdroji, našemu největšímu učiteli - našemu srdci a každé buňce v těle, a díky těmto praxím budeme poznávat, že jsou nám vždy k dispozici a jsou s námi.
Budeme mít možnost díky ústraní poznat odvážnou a jemnou lásku k "vnitřní navigaci" 
nebo "práci na duši", budeme se učit dívat se s očima otevřenýma a naslouchat a tak se připravovat na to, co je potřeba dál dělat a jaké kroky podniknout. Budeme se znovu učit trpělivosti a podporovat tyto zdatnosti. Vidět, naslouchat a rozeznávat. A tak...dovolte nám pozvat vás na další společný víkendový pobyt s jednoduchým záměrem. Očista fyzická, mentální i duševní skrze praxe meditace, rituálů, očistných technik a praxe asánové. Víkendem vás budou provázet dvě lektorky Yoga Lokah - Naděžda Brzobohatá a Lenka Páleníková.

Program víkendu:

PÁTEK - PŘEDSTAVENÍ A ZAČÁTEK

Meditace, naladění se, seznámení
1x Asánová praxe, naladění se na sebe, prostor a téma víkendu
Večeře: okolo 20:00hod


SOBOTA
Ranní meditace
2x denně asánová praxe rozvíjející téma a záměr víkendu
Čas pro sebe, odpočinek, procházka
Workshop 
Večerní Satsang, Rituál Ohně
program je prokládán veganskou stravou v podobě, snídaně, obědu, večeře a fresh juice


NEDĚLE
Meditace
1x Asánová yinová praxe
Závěrečná meditace
Bohatá snídaně
Rozloučení

Jídlo:
S láskou a péčí se o nás postará čaro-dějka a world_food_lover Petra Krejčová. Jídlo bude jako další praxe, která nám napomůže v očistě a v lehkosti. Jídlo bude s láskou připravované, z kvalitních potravin, takové, aby podpořilo naši praxi a záměr pobytu. Petra se s námi také podělí o zajímavou přednášku nejenom o jídle.

Rezervace, platba:
- cena pobytu 4.200,-Kč
- pro rezervaci místa pošlete 2.200,-Kč na účet 2297169163/0800 (Česká Spořitelna). Do poznámky uveďte své JMÉNO_CESTA_SRDCE

- po uhrazení zálohy prosím odešlete na email info@yogalokah.cz své jméno a kontakt na Vás

Děkujeme.                   

Stylová chalupa Ondřejovka obklopena lesy, loukami, v krajině Rychlebských hor. Toto místo nám dá prostor, abychom mohli tvořit a ponořit se do své praxe, odpoutat se od všedních dní, starostí, a v klidu vstřebávat kroky naší cestou srdce.